Встановлені дитячі спортивні та ігрові майданчики

Наші роботи


Дитина ніколи не забуде свій улюблений ігровий майданчик. Ось чому це повинно бути ідеально. Кожен елемент ігрового обладнання, який ми проектуємо і виробляємо, створений з ентузіазмом, любов'ю і багаторічним досвідом. Кожен раз, коли ми встановлюємо ігровий майданчик, ми знаємо, що він забезпечить роки веселощів, хвилювання і випробувань для дітей.

У цій графі Ви можете побачити наше портфоліо. Для нас важливий кожен клієнт і розміщуючи результати про виконану роботу, ми також дбаємо про відгуки, які отримуємо і для яких відкриті в будь-який час. Ми робимо це для того, щоб розвиватися і вдосконалюватися професійно, а також щоб краще розуміти Вас, Ваші вимоги і потреби.

Тут ви можете переконатися, що те як ми описуємо нашу продукцію в каталогах, повністю відповідає реальності. Ми усвідомлюємо, що товари, які ми пропонуємо стають невід'ємною частиною активного життя наших замовників, тому з усією серйозністю ставимося до достовірності і доступності інформації.

У нас є широкий асортимент продукції, яка розроблена з урахуванням веселощів і безпеки. Ми прагнемо постійно створювати цікаві та інноваційні ідеї. Ми пропонуємо широкий вибір веселого, безпечного і довговічного грального обладнання. Незалежно від того, яке ігрове обладнання хочуть ваші діти, ми, швидше за все, запропонуємо його. І це буде доставлено до вашого будинку, без проблем.

Наш вибір
дерев'яних ігрових наборів, ігрових майданчиків, ігрових будиночків, окремо розташованих гойдалок і комерційних ігрових наборів уможливлює прекрасний ігровий день.

Уявіть, як діти будуть в захваті від нової гойдалки на задньому дворі або від ігрового будинку в саду. Нові ігрові набори забезпечать роки розваг на свіжому повітрі і візьмуть їх уяву на нову висоту. Ми також пропонуємо найкращі гойдалки для парків та шкільних майданчиків.

Якщо раптом ви вирішили, що вам необхідний дитячий майданчик або спортивний інвентар , але ви не уявляєте, як і куди розмістити бажане обладнання, то зайшовши в нашу галерею, ви у відкритому доступі можете скористатися ідеями для своїх будинків і підприємств, або звернутися за допомогою на пряму до наших професійних консультантів. Запевняємо Вас, для кожного питання можливо знайти конструктивне рішення. Ми хочемо працювати з вами, щоб створити майданчик мрії ваших дітей.

Всі наші комерційні ігрові майданчики побудовані з використанням матеріалів найвищої якості, забезпечені істотними гарантіями і відмінним обслуговуванням клієнтів.

Так само фотографії є доказом того, що кількість наших проектів, яке на даному етапі становить значну цифру 143 шт, зростає, а з ним ростемо і ми як компанія. На даний момент поставки і установки відбуваються по всій Україні, але незабаром ми плануємо розширитися аж до країн СНД.

Відеогалерея